Assos Kadırga Koyu
Kadırga Koyu
Haziran 15, 2021
Hayvan Dostu Otel
Assos Hayvan Dostu Otel
Eylül 4, 2021

Assos Tatil

Assos

Assos tatil Türkiye’de tatil yapılabilecek en iyi bölgelerden birinde yapılan tatildir. Assos bölgesi Çanakkale’nin deniz ile muhteşem bir uyum yakaladığı ve görenlerin gözlerine inanamadığı doğa harikası bir yerdir. Dolayısı ile de her sene burada tatil yapmak isteyen birçok yerli ve yabancı turist bulunmaktadır.

Bölgenin gezilecek ve ziyaret edilecek birçok bölgesi olmasının yanında denize olan hakimiyeti ve manzarası ile de eşsiz bir konumda bulunmaktadır. Her sene buraya akın eden turistlerin ilk araştırdıkları şey ise Assos oteldir. Kaliteli ve iyi bir otel bulabilmek için erkenden rezervasyon yaptıranlar da bulunmaktadır. Hem doğa harikası bir yerde denizin eşsiz manzarası ile tatil yapmak hem de gezilecek birçok yerin bulunması Assos bölgesini en iyi tatil yerlerinden biri yapmaktadır.

Assos’ta Konaklama

2021 yazında rotasını Çanakkale’nin Assos bölgesine çeviren turistlerin konaklama anlamında birçok seçeneği bulunmaktadır. Assos’ta konaklama yapmak isteyen herkes elbette ki en iyi Assos otelini tercih etmek isteyecektir.

Tercih edebileceğiniz en iyi Assos oteli Pedasos Altınel oteldir. Otelimiz birçok ve imkana sahip olmakla birlikte yazınızı en iyi ve mükemmel şekilde geçirmeniz için sizlere hizmet vermektedir.

Odalarımızın kalitesi, aktivitelerimiz, sağlıklı yaşam için gerekli olan hijyen tedbirlerimiz, restaurant ve barlarımız başta olmak üzere otelimizde konaklamak, en iyi yazlardan birini geçirmenizi sağlayacaktır. Assos’un hem muhteşem güzelliklerini ziyaret etmek hem de otelimizdeki birçok aktiviteden ve imkandan faydalanmak için tek yapmanız gereken bizi aramaktır.

Assos Hakkında

Günümüzdeki ismi ile Behramkale ya da Behramköy adını taşıyan Assos MÖ 2000’li yıllardan günümüze kadar birçok değişiklik geçirerek gelmiştir. Kentin Tunç çağından beri iskan edildiği saptanmıştır. Yüksek andezit kayalık bir tepe üzerine kurulmuş olan Assos kenti ve bu alandaki hemen hemen bütün yapıların inşasında andezit taşı kullanılmıştır.

Tarihi açıdan birçok güzelliği bulunan Assos kendini hem ziyaret etmek hem de burada en iyi şekilde tatil yapmak istiyorsanız sizin için doğru adres Pedasos Altınel Otel olacaktır.

Assos Bölgesinde Gezilebilecek Yerler

Assos bölgesinde gezilebilecek birçok antik yer bulunmaktadır. En başta tarihi Assos Antik Limanı, Behramkale köprüsü, Assos Antik Kenti, Antik Tiyatro, Athena Tapınağı ve Hüdavendigar Camii olmak üzere geçmişten günümüze ulaşmış olan doğa harikası antik bölgeleri ziyaret edebilirsiniz. Tüm bunları yaparken Assos’un denize uzanan muhteşem manzarası ile de tatilinizi taçlandırabilirsiniz.

Otelimiz Hakkında

Pedasos Altınel Otel ailesi olarak misyonumuz müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermektir. Tarihin, doğanın ve Ege’nin muhteşem birleşiminin eşliğinde harika bir tatil imkanı sunmaktayız. Özel plajımız, denize sıfır konumumuz ve evcil hayvan kabul eden ailemiz sayesinde tatil ihtiyaçlarınızı son raddesine kadar karşılayabilecek bir otelimiz vardır. Toplam 5 blok bulunmakla birlikte bu bloklardan ikisini hayvan sever dostlarımız için ayırmış bulunmaktayız. Böylece tatile geldiğinizde ev arkadaşlarınızı da yanınızdan ayırmamış olursunuz.

Bu yaz siz de en iyi Assos tatilini yapmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey ailemize katılmaktır. Eşsiz Assos manzarası eşliğinde denize sıfır ve özel bir plajda yapacağınız tatil ve her şeyin en iyi şekilde olmasını sağlayacak olan kadromuz sayesinde bu yaz sizin yazınız olacaktır.

Vizyonumuz

Pedasos Altınel Otel olarak vizyonumuz siz saygıdeğer müşterilerimize çok daha kaliteli, temiz ve bulunduğumuz koşullar dolayısıyla kat kat önemli olan sağlıklı bir hizmet sunmaktır. Bulunduğumuz lokasyonda en güzel Assos oteli olduğumuzun da garantisini sizlere veriyor, her koşulda otelimizde en iyi şekilde konaklamanızı sağlıyoruz. 24 saat açık resepsiyonumuz, oda servisimiz, günlük temizliğimiz, ücretli çamaşırhane ve ütü servisimiz, plaj ve havuz kenarında güvenli mesafe kurallarımız başta olmak üzere tüm önceliğimiz siz müşterilerimizdir. Ücretsiz şezlong ve şemsiyelerimiz sosyal mesafe kurallarına göre konumlandırılmış olup ihtiyacınız olduğunda sahil ve havuz başına sürekli olarak yiyecek ve içecek servisimiz bulunmaktadır.

Odalarımız ve Genel Mimarisi

Tam anlamıyla usta sanatçıların elinden çıkmış olan otelimizin tüm odaları yenilenmiştir. Toplamda 5 bloktan oluşan otelimiz 1. blok gemi temalı olup kaptan köşkü olarak adlandırılmıştır. 2. blok yaşamın yansıması ve huzuru olarak nitelendirdiğimiz Güneş konsepti ile donatılmıştır. Mitolojiden esinlenilerek dekore ettirdiğimiz 3. Blok ise Ida odaları adını almıştır. Sağlığı simgelemesi açısından zeytini layık gördüğümüz 4. bloğumuz Zeytin odaları adında ve yaşam ve medeniyetin temelinin sudan geldiğinden esinlenerek ismini verdiğimiz 5. Bloğumuz da Deniz odaları adındadır. Bütün bloklarımız adına uygun şekilde dekore edilmiştir ve hepsi sizin beğeninize sunulmuştur.

5 blokta siz misafirlerimize ağırlayabileceğimiz 36 odamız vardır ve hepsi deniz manzaralıdır. Tüm odalarımızın zeminini parke ile döşelidir ve odalarımız geniş ferahtır. Ayrıca odalarımızda bulunan bazı eşyalar; ekran LED TV, telefon, klima, mini bar, saç kurutma makinesi, WC’dir. Odalarımızda çift kişilik, tek kişilik ya da üç tane tek kişilik olmak üzere yatak kombinasyonları bulunmaktadır. Eğer arkadaş grubunuz ile tatil yapmak isterseniz ve birbirinizden ayrılmak istemezseniz tek kişilik bir yatak diğer odalara taşınabilmektedir.

1 Numaralı Kural: Hijyen!

Pedasos Altınel Otel kadrosu olarak sağlıklı bir yaşam için hijyene gereken önemi vermekteyiz. İşletmecilerimizden birinin hekim olması dolayısıyla ve Sağlık Bakanlığı’nın talimat ve önerileri doğrultusunda covid-19 ve diğer bulaşıcı hastalıklarla ilgili önleyici tedbirler alınmıştır.

Misafirlerimize otel kabulünde ateş ölçümü yapmaktayız. Resepsiyonumuzun önünde ise dezenfektanlı bir paspasımız mevcuttur. Otelimizin tüm bölümlerinde sosyal mesafeyi koruyacak şekilde önleyici bariyerler konulmuştur. Her bloğun önünde bulunan dezenfektanlar ve uyarıcı levhalar sayesinde tatilinizin tadını çıkarırken olumsuz hastalıklar ile karşılaşmamanızı sağlamaktayız. Odaların boşaltılmasından sonra ise genel bir dezenfektasyon işlemi yapmakta ve özellikle bulaşa yol açma ihtimali olan elektrik düğmeleri, sifonlar ve kumandalar ayrıca temizlenmektedir.

Genel tuvaletlerimizde temasın en az seviyeye indirilmesi için sensörlü musluklar bulunmaktadır. Ayrıca bu tuvaletler çok sık aralıklarla dezenfekte edilmektedir. Özel plajımızda ve havuzumuzun kenarında sosyal mesafeye uygun şekilde konumlandırma yapılmıştır. Personelimiz koruyucu ekipmanlar ile hizmet vermektedir.

Eşsiz Bir Manzara

Otelimiz, manzarası ve yerleşim yeri olarak Assos otel tavsiye listelerinde ilk sırayı almaktadır. Mükemmel bir Ege manzarasına sahip olacağınız odalarınızda sizler için en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

Ücretsiz Wi-Fi

Tüm odalarımızda ve ortak kullanım alanlarımızda ücretsiz Wi-Fi hizmetimiz bulunmaktadır. Siz müşterilerimizi hem Assos otel Çanakkale aramanızda karşınıza çıkabilecek en iyi otelde ağırlamakta hem de bu eşsiz güzellikteki tatilinizi yaparken dünyadan geri kalmamanızı sağlamaktayız.

Aktivitelerimiz

Aktivite anlamında otelimizde bulabileceğiniz birçok imkan vardır. Özellikle pandemi döneminde halk plajına değil otelimizin kendi özel plajına gitme imkanınız bulunmaktadır. Kum ve ince çakıllı olan özel plajımızın yanında açık yüzme havuzumuz da mevcuttur.

Ayrıca aktivitelerimiz arasında haftanın belirli günlerinde yapılan canlı müzik keyfi de bulunmaktadır. Pedasos Altınel Otel kadrosu olarak tüm hizmetimiz sizi rahat ettirmek ve tatilinizin keyfini doyasıya yaşamanızı sağlamak yönündedir.

Restaurant ve Barımız

Restaurantımızda; açık büfe, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği şeklinde yarım pansiyon olarak hizmet bulunmaktadır. Belirli saatlerimizin dışında plaj keyfinizi bölmeyecek hafif yiyeceklerimiz ile ücretli olarak hizmetimiz de bulunmaktadır.

Ayrıca yine tüm gün boyunca restaurantımızda ücretli şekilde yararlanabileceğiniz A La Carte menümüz de mevcut bulunmaktadır. Ayrıca otelimizin bünyesinde biri otel içine biri de plaj ve havuz başına hizmet verecek şekilde 2 adet bar mevcuttur. Assos otel önerisi alarak gelebileceğiniz en iyi otel Pedasos Altınel Oteldir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın!
× Whatsapp İletişim